Zásady ochrany osobních údajů

Jaké informace sbíráme

Společnost Naviterier s.r.o. (dále jen "Naviterier" nebo "my") vydavatel aplikace Naviterier sbírá a ukládá za účelem zlepšování služeb a komunikace s klienty tyto informace:

Nesbíráme žádné informace o konrétní poloze uživatele ani jeho hledané starty/cíle. Informace propojitelné s konkrétní osobou jsou pouze "hodnocení trasy" a "hlášení problému na trase" pro účely budoucí komunikace za účelem zlepšení našich služeb. Všechny ostatní informace jsou zcela anonymní.

Nakládání s informacemi

Naviterier s.r.o. předává anonymně hlášení problémů na trase týkající se chyb v mapových podkladech výrobci mapových podkladů Platformy ROUTE4ALL společnosti Central European Data Agency a.s. za účelem opravy chyb v mapových podkladech a zlepšení kvality našich služeb. Dále anonymně, jednorázově, po potvrzení uživatele pomocí tlačítka "Navigace SONS" předá start a cíl trasy a aktuální polohu do Navigačního centra SONS zřízeného Sjednocenou Organizací Slabozrakých a Nevidomých, formou odkazu v emailu; tyto informace nejsou společností Naviterier s.r.o nijak ukládány.

Přístup k osobním infomacím mají pouze vybraní zaměstnanci společnosti za účelem zlěpšování služeb a komunikace s klientem.

Získání a odstranění osobních dat

Pro smazání nebo získání vašich osobních dat (email, hodnocení trasy, hlášení problémů na trase) napište na info@naviterier.cz. Pro odhlášení z odběru emailu nám napište také info@naviterier.cz.